Titles you rated
Sister ActRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5