Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Lost Girls and Love HotelsRated ★ 0.5
ArahanRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
xXxRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0