Movies
Ratings
221
The Fourth KindRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0
HancockRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0