Movies
Ratings
143
30 Days of NightRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Project XRated ★ 5.0
RansomedRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
RushRated ★ 4.5
The VowRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 5.0