Movies
Ratings
170
ActressesRated ★ 3.0
HookRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
Kate & LeopoldRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
HitchRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 4.0