Movies
Ratings
148
SearchingRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0- Rudolf the Black CatRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0