Movies
Ratings
30
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0