Movies
Ratings
114
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Below Her MouthRated ★ 2.5
The Basketball DiariesRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5