Movies
Ratings
32
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.5