Movies
Ratings
20
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0