Titles you rated
PushRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
My WayRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
iBoyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5