Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0