Movies
Ratings
445 RatatouilleRated ★ 4.5 RatatouilleRated ★ 4.5
 The GodfatherRated ★ 3.5 The GodfatherRated ★ 3.5
 ChallengersRated ★ 4.0 ChallengersRated ★ 4.0
 The Match Factory GirlRated ★ 3.5 The Match Factory GirlRated ★ 3.5
 I Killed My MotherRated ★ 4.5 I Killed My MotherRated ★ 4.5
 Mamma Mia!Rated ★ 3.5 Mamma Mia!Rated ★ 3.5
 CloseRated ★ 4.5 CloseRated ★ 4.5
 Tom at the FarmRated ★ 4.5 Tom at the FarmRated ★ 4.5
 Matthias and MaximeRated ★ 4.0 Matthias and MaximeRated ★ 4.0
 Marriage StoryRated ★ 4.0 Marriage StoryRated ★ 4.0
 His Three DaughtersRated ★ 4.0 His Three DaughtersRated ★ 4.0
 The Prince of EgyptRated ★ 4.5 The Prince of EgyptRated ★ 4.5
 OldboyRated ★ 4.0 OldboyRated ★ 4.0
 Gone GirlRated ★ 4.5 Gone GirlRated ★ 4.5
 The Bad Guys 2Rated ★ 4.0 The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 Osmosis JonesRated ★ 3.5 Osmosis JonesRated ★ 3.5
 RampageRated ★ 2.0 RampageRated ★ 2.0
 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
 Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0 Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0