Movies
Ratings
311
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 5.0