Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
MinionsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5