Movies
Ratings
105
AlwaysRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.0