Movies
Ratings
118
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
OnceRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0