Movies
Ratings
45
The NotebookRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0