Movies
Ratings
101
A Hard DayRated ★ 2.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
RampageRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0