Movies
Ratings
212
Frozen IIRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0