Movies
Ratings
178
Knives OutRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
PaprikaRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
Initiation LoveRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0