Titles you rated
Modern TimesRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 1.5
The TerminatorRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0