Movies
Ratings
107
OldboyRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0