Movies
Ratings
526
ShineRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0