Movies
Ratings
81
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0