Movies
Ratings
1063
Look BackRated ★ 4.0
Good FortuneRated ★ 3.5- ColonyRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
I Saw the TV GlowRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0