Movies
Ratings
1222
Once We Were UsRated ★ 3.5
Marty SupremeRated ★ 3.5- ColonyRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0