Movies
Ratings
354
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0- PulseRated ★ 4.0
HOPERated ★ 3.5
The Secret AgentRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 0.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Toy Story 5Rated ★ 4.0- ColonyRated ★ 2.5
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 3.0- Whispering WaterRated ★ 0.5
Easy ARated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
WasabiRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5