Movies
Ratings
349
HOPERated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Wild SingRated ★ 3.0- ColonyRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
Omniscient ReaderRated ★ 2.5