Movies
Ratings
1210
HOPERated ★ 3.0- The EyesRated ★ 1.0
Toy Story 5Rated ★ 3.0- ColonyRated ★ 2.5
Wild SingRated ★ 1.5
The PlatformRated ★ 2.0
Nirvanna the Band the Show the MovieRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 0.5
Weird: The Al Yankovic StoryRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.0
After LoveRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0