Movies
Ratings
738
The ThingRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0- ColonyRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
True GritRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0