テレビ
評価
85
The Story of Pearl Girl (英題)評価済み ★ 5.0
The First Frost (英題)評価済み ★ 5.0
The Best Thing (英題)評価済み ★ 5.0
Blossom (英題)評価済み ★ 5.0
The Princess Royal (英題)評価済み ★ 5.0
Melody of Golden Age (英題)評価済み ★ 5.0
大梦归离 (原題)評価済み ★ 5.0
神隐 (原題)評価済み ★ 5.0
Everyone Loves Me (英題)評価済み ★ 2.5
White Cat Legend (英題)評価済み ★ 5.0
Love's Rebellion (英題)評価済み ★ 5.0
Amidst a Snowstorm of Love (英題)評価済み ★ 5.0
少年白马醉春风 (原題)評価済み ★ 5.0
As Beautiful As You (英題)評価済み ★ 5.0
The Double (英題)評価済み ★ 5.0

惜花芷~星が照らす道~評価済み ★ 5.0
彼女は無敵な翻訳官評価済み ★ 5.0
始まりは君の嘘評価済み ★ 5.0
一念关山 (原題)評価済み ★ 5.0
ゆびさきと恋々評価済み ★ 5.0