Movies
Ratings
119
The PiratesRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0