Movies
Ratings
60
The DepartedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
SkylineRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0