Movies
Ratings
308
Last HolidayRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
Fried Green TomatoesRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0