Movies
Ratings
63
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 1.5
SakuranRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Chainsaw MaidRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0