Movies
Ratings
807
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 2.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.5
HandphoneRated ★ 2.5
The Gifted HandsRated ★ 2.5
Villain and WidowRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 4.5
Green ZoneRated ★ 3.5- All Bark No BiteRated ★ 2.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
Our TownRated ★ 3.5
A LoveRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 2.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.5
General's SonRated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 2.5