Movies
Ratings
437
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 1.0
GodzillaRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 1.5
RoboCopRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5