Movies
Ratings
563
MidsommarRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
High School Musical 2Rated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0