Movies
Ratings
204
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
SiratRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
After YangRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 3.5