Movies
Ratings
51
SunnyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.0
UpRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5