Movies
Ratings
221
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 0.5
Bird BoxRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 1.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The Half of ItRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5