Movies
Ratings
330
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5