Movies
Ratings
1084
The People UpstairsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0