Movies
Ratings
321
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
Jay KellyRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 2.0