Movies
Ratings
354
The Secret ScandalRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Coin LockerRated ★ 4.5
Snow Is on the SeaRated ★ 4.5- Autumn StoryRated ★ 5.0
A Song of StrangersRated ★ 5.0
TwinsRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5