Movies
Ratings
823
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
RipplesRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Come and SeeRated ★ 4.5
TogoRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
PleasantvilleRated ★ 4.5
Full TimeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5