Movies
Ratings
202
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
VolverRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0