Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.5
At the BenchRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
People We Meet on VacationRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.5
Yi YiRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
10 Items or LessRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Talk to MeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0