Movies
Ratings
1191
BugoniaRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Sorry, BabyRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0- Blood and BonesRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The OutrunRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0